Меню

Землевпорядні та геодезичні роботи у Львові і області

Офіс: м. Львів, вул. Городоцька 172,
215 каб.

район Мотозаводу
(в будівлі пенсійного фонду)

  • 063 36 828 33
  • 098 92 345 77
  • 099 12 111 45

Топографічна зйомка земельної ділянки

sv zemli topo 200 162Топографічна зйомка земельної ділянки (топозйомка) - це одна з найбільш популярних послуг на ринку будівництва та геодезії. Охоплює широкий фронт робіт. Види зйомки поділяються на: просторову зйомку і складання кадастрового плану - в останньому випадку на папері відображаються деталі місцевості. Для подеревної топозйомки або звичайної зйомки земельних ділянок, яка проводиться без урахування положення дерев, в короткі терміни в Львові та Львівській області потрібне спеціальне професійне геодезичне обладнання та матеріали, наприклад, цифрові GPS-приймачі, що може позначається на ціні. Зайва економія при здійсненні складних вимірювань може відбитиня на результатах топографічної зйомки.

Зазвичай замовляють топографічну зйомку земельної ділянки в масштабі 1:500 - ця топозйомка підходить для більшості проектних робіт. На плані 1:500 можливо відобразити інфраструктуру, комунікаційні системи, деталі рельєфу і зелені насадження.

Доступність ціни на будівництво найчастіше залежить від детальності виконавчої топозйомки і сукупності виконаних дій. Якщо вам необхідно замовити топографічну зйомку, дзвоніть і звертайтеся до наших фахівців. Вони проконсультують вас з приводу цін і дадуть необхідні рекомендації.

В яких ще випадках потрібна топографічна зйомка?

Деколи може знадобитися зйомка місцевості і проведення масштабніших геодезичних вишукувань. Якщо Ви хочете замовити тахеометричну, наближену чи фасадну топозйомку, або геодезичну зйомку ділянки, яка безпосередньо примикає або перетинається з великими об'єктами штучного або природного походження, потрібно зробити зміни в масштабі (вартість робіт при цьому може змінитися). Зазвичай, при проведенні топографії ділянки наносять на план перетини з лініями електропередач, великими комунікаційними системами, річками і ярами.

Порядок робіт по топографічній зйомці:

  • складання ТЗ, в якому зазначаються необхідні параметри;
  • візуальний огляд (дослідження) об'єкта;
  • створення планово-висотного обгрунтування;
  • топозйомка земельної ділянки (польові роботи);
  • обробка отриманих за допомогою топозйомки відомостей і перенесення плану на папір і в електронний вигляд (камеральні роботи);
  • узгодження правильності відображення існуючих інженерних комунікацій;
  • передача роботи клієнту.

Послуга топографічної зйомки місцевості - це той комплекс робіт, який дозволяє складати карти ділянки, займається виготовленням плану із зображенням забудованих надвеликих об'єктів ділянки. Як правило, топозйомка ділянки виконується у великому масштабі і допомагає проведенню інженерних робіт та інших вишукувань. Якщо ви хочете замовити топозйомку місцевості в Львові та Львівській області у нас, наші телефони можна знайти у відповідному розділі сайту: контакти.

Переваги замовлення топозйомки у нас

Ми використовуємо найсучасніше обладнання, що дозволяє виконувати топографічні роботи з високою точністю. На власний автопарк дає можливість швидко зробити топозйомку ділянки, розташованої у віддаленому районі Львівської області. Ще одна важлива перевага - це наявність в штаті високо кваліфікованих фахівців з проведення топографічної зйомки ділянки. Вони мають великий досвід геодезичних вишукувань на самих різноманітних об'єктах.

Топографічна зйомка місцевості є складовою складного комплексу проектних робіт. На різних етапах розробки геоподоснови відповідно до договору, викреслюється план земельної ділянки, проводиться вимірювання із зазначенням площі, підбираються описи і назви, визначаються межі для землеустрою, проводиться облік всіх факторів і характеристик з метою оцінки загального стану місцевості.

Вам потрібна професійна топографічна зйомка земельної ділянки, бажаєте дізнатися ціну топозйомки та інших послуг? Можете зв'яжітись з нашими фахівцями а телефонами, вказаними на сайті. Наші працівники проконсультують вас з питань особливостей топографічної зйомки ділянки та цінами на геодезичні роботи.

Замовити топографічну зйомку місцевості у нас можливо за прийнятною ціною. Крім того, Ви можете бути впевнені, що всі роботи будуть виконані в повній відповідності з прийнятими будівельними нормами і правилами.