Меню

Землевпорядні та геодезичні роботи у Львові і області

Офіс: м. Львів, вул. Городоцька 172,
215 каб.

район Мотозаводу
(в будівлі пенсійного фонду)

  • 063 36 828 33
  • 098 92 345 77
  • 099 12 111 45

Встановлення меж земельної ділянки

sv zemli geodeziya 200 162Встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості чи перевірка і відновлення меж земельної ділянки виконується з використанням симбіозу супутникових технологій і класичних прийомів сучасної геодезії. Межові знаки, перевірка меж земельної ділянки, відновлення межових знаків, закріплення на місцевості меж ділянки межовими знаками, пошук або відновлення меж земельної ділянки шляхом установки кілочків, межових знаків встановленого зразка або встановлення меж земельної ділянки проводитися в разі втрати межових знаків, бажанні визначити, знайти, виставити межі земельної ділянки, встановлені при проведенні землевпорядних, геодезичних та кадастрових робіт і тільки на підставі відомостей з Державного Земельного Кадастру.

Ми відновлюємо межові знаки і в місті Львові та по всій території Львівської області. Якщо ви хочете відновити межові знаки, знайти, перевірити земельну ділянку або відновити, виставити кілочки, межі земельної ділянки - ми чекаємо Вас. Ми виконаємо винос в натуру, відновлення меж, межових знаків від 100 грн. за точку або перевірку кордонів однієї земельної ділянки або будь-якої кількості земельних ділянок в м. Львів, або на території Львіської області, а саме таких районів: Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам'янка-Бузький. Миколаївський, Мостиський, Перемешлянський, Пустомитівський, Радехівський, Самбірський, Сколівський, Сокальський, Стрийський, Яворівський та ін. Винести межі ділянки на місцевість обов'язково потрібно при початку будівництва, у випадку суперечці з сусідами або при встановленні паркану. Винесення меж однієї земельної ділянки або кількох земельних ділянок - це визначення положення та закріплення на місцевості межовими знаками її поворотних точок (кутів повороту меж земельної ділянки). Винесення меж земельної ділянки інколи ще називають відновленням або встановленням в натурі на місцевості меж тієї чи іншої ділянки землі. Даний вид геодезичних робіт необхідний, як правило, в тому випадку, якщо втрачені (загублені) межові знаки. Дуже часто на земельних ділянках не зберігаються межові знаки наприклад після зими (або з інших причин), завалюються паркани і т.д. Та й крім того, часто власнику нової придбаної земельної ділянки хочеться знати, де саме із законодавчо визначеною точністю, мають бути розташовані межі його земельної ділянки. У цих випадках, а так і при спірних ситуаціях між землекористувачами суміжних земельних ділянок (у тому числі і за рішенням суду) потрібно винесення меж земельної ділянки в натуру.

Завбачливий покупець проведе винос в натуру меж вподобаної ним земельної ділянки відразу після внесення авансу, розуміючи, що можливі проблеми та судові витрати при розгляді суперечки будуть коштувати на порядок дорожче, не кажучи вже й про душевний спокій.

ПРОЙШОВ ЧАС - МЕЖОВІ ЗНАКИ ВТРАЧЕНІ, АЛЕ КОРДОНИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ МОЖУТЬ БУТИ ВІДНОВЛЕНІ

Винесення меж земельних ділянок в натурі на місцевості або встановлення меж земельної ділянки за координатами з бази Державного Земельного Кадастру проводитиметься у випадку втрати межових знаків, встановлених при проведенні геодезичних робіт. Іноді складаються ситуації, при яких неможливо визначити межі земельної ділянки без використання сучасних геодезичних приладів (тахеометри, GPS приймачі, польові контролери та ін..) та досвідчених фахівців.

Наприклад, Ви придбали земельну ділянку, межі якої на місцевості не встановлені, а є тільки державний акт, свідоцтво чи договір оренди земельної ділянки. В таких випадках наші фахівці зроблять винос і закріплять на місцевості межі Вашої ділянки межовими знаками (кілочки та ін.), з використанням супутникових геодезичних приймачів Epoch, Leica в режимі реального часу або електронних тахеометрів Topcon останнього покоління. Геодезичні роботи з відновлення кордонів так само необхідні у випадках виникнення спорів між сусідами і т.д. З нами знайти, перевірити і відновити межі земельної ділянки стало швидко і просто.

Геодезичні роботи з відновлення меж земельної ділянки включають в себе три основних етапи:

  • Підготовчий - включає в себе узгодження термінів і вартості робіт, оформлення замовлення та укладання договору, проведення необхідних з замовником консультацій;
  • Камеральний - це складання розбивочних креслень і виявлення збережених межових знаків, отримання з Державного Земельного Кадастру координат поворотних точок меж земельної ділянки за її кадастровим номером;
  • Польовий - це проведення на місцевості геодезичної розбивки земельної ділянки, закріплення поворотних точок і підписання Акта встановлення меж земельної ділянки.

І тепер Ви самі бачите точні межі Вашої земельної ділянки виставлені за координатами з Державного Земельного Кадастру.